wtorek, maj 26, 2020
Czcionka A- A A+
Kontrast Zmiana kontrastu

Biuletyn informacji publicznej Przedbórz


logotypy


Nazwa zadania „Podniesienie atrakcyjności turystycznej i rewitalizacja miasta – Etap II (historyczne centrum) – opracowanie strony internetowej i wydruk folderu”
Całkowita wartość zadania: 6 531,30 zł
Kwota dofinansowania z EFR: 4 650,35 zł
Zadanie pn.: „Podniesienie atrakcyjności turystycznej i rewitalizacja miasta – Etap II (historyczne centrum) – opracowanie strony internetowej i wydruk folderu”  było realizowane w okresie od dnia 18 września 2013 roku do 23 września 2013 roku wg Umowy Nr 127/2013 z dnia 18 września 2013 roku (wydruk folderu) oraz w okresie od dnia 10 września 2013 roku do dnia 26 września 2013 roku (wykonanie zakładki na stronie internetowej).
W ramach wyżej wymienionego zadania wydrukowano folder, który będzie promował
Lokalną Grupę Rybacką „Między Nidą a Pilicą” jak również wykonano zakładkę na stronie internetowej Urzędu Miejskiego w Przedborzu promującej projekt pn.” „Podniesienie atrakcyjności turystycznej i rewitalizacji miasta – Etap II (historyczne centrum)” dofinansowany w ramach Programu Operacyjnego „Zrównoważony rozwój sektora rybołówstwa i nadbrzeżnych obszarów rybackich 2007-2013 ” złożony w ramach konkursu ogłoszonego przez Lokalną Grupę Rybacką „Między Nidą a Pilicą”.

Zapraszamy na weekend

przedborz1 orig

przedborz2 orig

Linki

bip

Transmisja obrad Rady Miejskiej

Rozkład jazdy autobusów

sms on

sms off

fundusz

biznes

ryby

kapital

ldk

 

z wami zmieniamy łódzkie

„Doposażenie budynku Ochotniczej Straży Pożarnej w miejscowości Zuzowy w gminie Przedbórz”

z wami zmieniamy łódzkie

„Doposażenie terenu przy budynku zaadaptowanym na pomieszczenia służące do wypoczynku i rekreacji w miejscowości Nosalewice w gminie Przedbórz”

z wami zmieniamy łódzkie

„Doposażenie placu zabaw dla dzieci i młodzieży na terenie Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w miejscowości Góry Mokre”

kalejdoskop

PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych

 

 

Serwis używa plików cookies.

Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na ich używanie, według ustawień przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Czytaj więcej…

Rozumiem