wtorek, sierpień 04, 2020
Czcionka A- A A+
Kontrast Zmiana kontrastu

Biuletyn informacji publicznej Przedbórz


logotypy


Nazwa zadania „Podniesienie atrakcyjności turystycznej i rewitalizacja miasta – Etap II (historyczne centrum) – budowa zjeżdżalni wodnej oraz dostawa i montaż fontanny pływającej”
Całkowita wartość zadania: 396 060,00 zł
Kwota dofinansowania z EFR: 205 578,41 zł
Zadanie pn.: „Podniesienie atrakcyjności turystycznej i rewitalizacja miasta – Etap II (historyczne centrum) – budowa zjeżdżalni wodnej oraz dostawa i montaż fontanny pływającej” było realizowane w okresie od 2 maja 2012 roku do 10 lipca 2012 roku – wg Umowy Nr 63/2012 z dnia 2 maja 2012 roku.
Wykonawcą niniejszego zadania był Pan Piotr Mazur prowadzący działalność gospodarczą pod firmą: Firma „MAZUR”, ul. Szyby Rycerskie 1, 41 – 909 Bytom, który zaoferował, że przedmiot zamówienia wykona za kwotę brutto: 396.060,00 zł (słownie: trzysta dziewięćdziesiąt sześć tysięcy sześćdziesiąt złotych 00/100).
W ramach wyżej wymienionego zadania zaprojektowano i wybudowano zjeżdżalnię wodną o długości całkowitej 56 m ze ślizgiem rynnowym o średnicy 1000 mm w kolorze pełnym z laminatu poliestrowo – szklanego wraz z kolorowymi elementami ozdobnymi na powierzchni ślizgu o długości min. 55,6 m zakończony wanną hamowaną oraz dostarczono i zamontowano fontannę pływającą z wydajnością pompy 48 m3/h wody i max wysokością strumienia 24m na terenach rekreacyjnych przy zbiorniku wodnym w Przedborzu.

Prace wykonane w ramach Etapu I zapewniły poprawę środowiska naturalnego oraz przyczyniły się do maksymalnego wykorzystania akwenu wodnego do ściągnięcia jak największych rzeszy turystów.

Zapraszamy na weekend

przedborz1 orig

przedborz2 orig

Linki

bip

Transmisja obrad Rady Miejskiej

Rozkład jazdy autobusów

sms on

sms off

fundusz

biznes

ryby

kapital

ldk

 

z wami zmieniamy łódzkie

Doposażenie terenu w miejscowości Gaj w gminie Przedbórz

z wami zmieniamy łódzkie

Doposażenie budynku Ochotniczej Straży Pożarnej w miejscowości Piskorzeniec w gminie Przedbórz

 

kalejdoskop

PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych

 

 

Serwis używa plików cookies.

Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na ich używanie, według ustawień przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Czytaj więcej…

Rozumiem