poniedziałek, sierpień 03, 2020
Czcionka A- A A+
Kontrast Zmiana kontrastu

Biuletyn informacji publicznej Przedbórz


logotypy


 

Nazwa zadania: „Podniesienie atrakcyjności turystycznej i rewitalizacja miasta – Etap II (historyczne centrum) – budowa boiska do piłki nożnej”
Całkowita wartość zadania: 150 344,01 zł
Kwota dofinansowania z EFR: 103 896,27 zł
Zadanie pn.: „Podniesienie atrakcyjności turystycznej i rewitalizacja miasta – Etap II (historyczne centrum) – budowa boiska do piłki nożnej” było realizowane w okresie od 6 marca 2012 roku do 30 kwietnia 2012 roku – wg Umowy Nr 25/2012 z dnia 6 marca 2012 roku.
Wykonawcą niniejszego zadania był Zakład Wodno – Melioracyjny s. c., Stanisław Cieślik, Łukasz Cieślik, ul. Narcyzowa 41, 42 – 200 Częstochowa, który zaoferował, że przedmiot zamówienia wykona za kwotę brutto: 150.344,01 zł (słownie: sto pięćdziesiąt tysięcy trzysta czterdzieści cztery złote 01/100).
W ramach wyżej wymienionego zadania wybudowano boisko o nawierzchni naturalnej trawiastej o wymiarach 33x66 m do piłki nożnej, które pozwala na uprawianie aktywnych form wypoczynku nad zbiornikiem dla mieszkańców naszej Gminy.  
W ramach budowy boiska m.in.: usunięto warstwę podłoża z połowy powierzchni terenu o grubości do 20 cm, dokonano niwelacji terenu na powierzchni 1400 m2, wyrównano teren poprzez nawiezienie żwiru do 1,20 cm na powierzchni 880 m2, rozścielano pospółkę o grubości warstwy po zagęszczeniu 10 cm na całej powierzchni, zagęszczono podłoże walcem, wytyczono linie, zamocowano siatkę i piłkochwyty za bramkami do piłki nożnej, zamocowano dwie bramki aluminiowe oraz dwie siatki do bramek.

 

Zapraszamy na weekend

przedborz1 orig

przedborz2 orig

Linki

bip

Transmisja obrad Rady Miejskiej

Rozkład jazdy autobusów

sms on

sms off

fundusz

biznes

ryby

kapital

ldk

 

z wami zmieniamy łódzkie

Doposażenie terenu w miejscowości Gaj w gminie Przedbórz

z wami zmieniamy łódzkie

Doposażenie budynku Ochotniczej Straży Pożarnej w miejscowości Piskorzeniec w gminie Przedbórz

 

kalejdoskop

PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych

 

 

Serwis używa plików cookies.

Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na ich używanie, według ustawień przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Czytaj więcej…

Rozumiem