niedziela, lipiec 05, 2020
Czcionka A- A A+
Kontrast Zmiana kontrastu

Biuletyn informacji publicznej Przedbórz

Terminarz - czerwiec


Festyn szkolny / Dzień Dziecka
Data: 01.06.2014r.
Organizatorem jest Rada Rodziców przy Zespole Szkolno – Gimnazjalnym w Przedborzu. Przewidziane jest wiele atrakcji dla dzieci, rodziców, osób dorosłych i starszych.


Dni Przedborza
Data: 21-22.06.2014 r.


XXVI Ogólnopolski Przegląd Piosenki i Przyśpiewki Ludowej
Data: czerwiec/lipiec 2014 r.
Przegląd jest adresowany do dzieci, młodzieży i dorosłych  z różnych regionów Polski.  Jest   miejscem  spotkania  wykonawców  z  terenu  całego  kraju  w  celu  nawiązania  kontaktów,  wymiany  repertuaru  oraz  zaprezentowania  starych, zapomnianych  piosenek i przyśpiewek  ludowych. Uczestnicy oraz publiczność mają okazję poznać kulturę i tradycję swojego regionu a także innych regionów poprzez folklor oraz podziwiać barwne stroje ludowe wykonawców.

Zapraszamy na weekend

przedborz1 orig

przedborz2 orig

Linki

bip

Transmisja obrad Rady Miejskiej

Rozkład jazdy autobusów

sms on

sms off

fundusz

biznes

ryby

kapital

ldk

 

z wami zmieniamy łódzkie

„Doposażenie budynku Ochotniczej Straży Pożarnej w miejscowości Zuzowy w gminie Przedbórz”

z wami zmieniamy łódzkie

„Doposażenie terenu przy budynku zaadaptowanym na pomieszczenia służące do wypoczynku i rekreacji w miejscowości Nosalewice w gminie Przedbórz”

z wami zmieniamy łódzkie

„Doposażenie placu zabaw dla dzieci i młodzieży na terenie Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w miejscowości Góry Mokre”

kalejdoskop

PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych

 

 

Serwis używa plików cookies.

Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na ich używanie, według ustawień przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Czytaj więcej…

Rozumiem