piątek, grudzień 06, 2019
Czcionka A- A A+
Kontrast Zmiana kontrastu

Biuletyn informacji publicznej Przedbórz

Terminarz - czerwiec


Festyn szkolny / Dzień Dziecka
Data: 01.06.2014r.
Organizatorem jest Rada Rodziców przy Zespole Szkolno – Gimnazjalnym w Przedborzu. Przewidziane jest wiele atrakcji dla dzieci, rodziców, osób dorosłych i starszych.


Dni Przedborza
Data: 21-22.06.2014 r.


XXVI Ogólnopolski Przegląd Piosenki i Przyśpiewki Ludowej
Data: czerwiec/lipiec 2014 r.
Przegląd jest adresowany do dzieci, młodzieży i dorosłych  z różnych regionów Polski.  Jest   miejscem  spotkania  wykonawców  z  terenu  całego  kraju  w  celu  nawiązania  kontaktów,  wymiany  repertuaru  oraz  zaprezentowania  starych, zapomnianych  piosenek i przyśpiewek  ludowych. Uczestnicy oraz publiczność mają okazję poznać kulturę i tradycję swojego regionu a także innych regionów poprzez folklor oraz podziwiać barwne stroje ludowe wykonawców.

Zapraszamy na weekend

przedborz1 orig

przedborz2 orig

Linki

bip

sms on

sms off

fundusz

biznes

ryby

kapital

ldk

z wami zmieniamy łódzkie

„Doposażenie budynku Ochotniczej Straży Pożarnej w miejscowości Zuzowy w gminie Przedbórz”

z wami zmieniamy łódzkie

„Doposażenie terenu przy budynku zaadaptowanym na pomieszczenia służące do wypoczynku i rekreacji w miejscowości Nosalewice w gminie Przedbórz”

z wami zmieniamy łódzkie

„Doposażenie placu zabaw dla dzieci i młodzieży na terenie Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w miejscowości Góry Mokre”

kalejdoskop

PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych

 

 

Serwis używa plików cookies.

Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na ich używanie, według ustawień przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Czytaj więcej…

Rozumiem