środa, wrzesień 18, 2019
Czcionka A- A A+
Kontrast Zmiana kontrastu

Biuletyn informacji publicznej Przedbórz

Dnia 12 września 2019 r. (czwartek), w godzinach od 15:00 do 17:00, w sali gimnastycznej Publicznej Szkoły Podstawowej w Przedborzu, zostanie zorganizowana wystawa naukowa z Centrum Nauki Kopernik w Warszawie "Naukobus".

Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców Gminy Przedbórz.

Wstęp bezpłatny.

 

 

Dnia 12 września 2019 r. (czwartek), w godzinach od 15:00 do 17:00, w sali gimnastycznej Publicznej Szkoły Podstawowej w Przedborzu, zostanie zorganizowana wystawa naukowa z Centrum Nauki Kopernik w Warszawie "Naukobus".  Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców Gminy Przedbórz.  Wstęp bezpłatny.

Zapraszamy na weekend

przedborz1 orig

przedborz2 orig

Linki

bip

sms on

sms off

fundusz

biznes

ryby

kapital

ldk

z wami zmieniamy łódzkie

„Doposażenie budynku Ochotniczej Straży Pożarnej w miejscowości Zuzowy w gminie Przedbórz”

z wami zmieniamy łódzkie

„Doposażenie terenu przy budynku zaadaptowanym na pomieszczenia służące do wypoczynku i rekreacji w miejscowości Nosalewice w gminie Przedbórz”

z wami zmieniamy łódzkie

„Doposażenie placu zabaw dla dzieci i młodzieży na terenie Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w miejscowości Góry Mokre”

kalejdoskop

PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych

 

 

Serwis używa plików cookies.

Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na ich używanie, według ustawień przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Czytaj więcej…

Rozumiem