poniedziałek, maj 25, 2020
Czcionka A- A A+
Kontrast Zmiana kontrastu

Biuletyn informacji publicznej Przedbórz

W dniu 7 września 2019 r. w Rawie Mazowieckiej odbyła się 16 edycja MIXERA REGIONALNEGO ŁÓDZKIE 2019, w trakcie którego świętowano 100-lecie istnienia województwa łódzkiego. Po raz pierwszy w historii impreza ta miała charakter objazdowy-odbywała się jednocześnie w trzech miejscowościach. W imprezie brały udział samorządy z całego województwa, koła gospodyń wiejskich, grupy działania oraz instytucje publiczne. Kultywując tradycję, również i w tym roku Gmina Przedbórz wraz ze Środowiskowym Domem Samopomocy w Gaju zapraszała odwiedzających stoiska do korzystania z atrakcji turystycznych Gminy Przedbórz. Odwiedzający stoiska mieli możliwość skosztowania naszej potrawy regionalnej- kugla. Dużym zainteresowaniem cieszyła się wystawa rękodzieła wykonanego przez podopiecznych Środowiskowego Domu Samopomocy w Gaju, na której zobaczyć można było m.in. Ozdobne dywaniki, kartki okolicznościowe oraz inne formy prac plastycznych.
Stoisko zaprezentowane przez Gminę Przedbórz wraz Środowiskowym Domem Samopomocy w Gaju odwiedził Wicemarszałek Województwa Łódzkiego, Pan Grzegorz Wojciechowski.

Zapraszamy na weekend

przedborz1 orig

przedborz2 orig

Linki

bip

Transmisja obrad Rady Miejskiej

Rozkład jazdy autobusów

sms on

sms off

fundusz

biznes

ryby

kapital

ldk

 

z wami zmieniamy łódzkie

„Doposażenie budynku Ochotniczej Straży Pożarnej w miejscowości Zuzowy w gminie Przedbórz”

z wami zmieniamy łódzkie

„Doposażenie terenu przy budynku zaadaptowanym na pomieszczenia służące do wypoczynku i rekreacji w miejscowości Nosalewice w gminie Przedbórz”

z wami zmieniamy łódzkie

„Doposażenie placu zabaw dla dzieci i młodzieży na terenie Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w miejscowości Góry Mokre”

kalejdoskop

PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych

 

 

Serwis używa plików cookies.

Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na ich używanie, według ustawień przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Czytaj więcej…

Rozumiem