czwartek, listopad 14, 2019
Czcionka A- A A+
Kontrast Zmiana kontrastu

Biuletyn informacji publicznej Przedbórz

W dniu 7 września 2019 r. w Rawie Mazowieckiej odbyła się 16 edycja MIXERA REGIONALNEGO ŁÓDZKIE 2019, w trakcie którego świętowano 100-lecie istnienia województwa łódzkiego. Po raz pierwszy w historii impreza ta miała charakter objazdowy-odbywała się jednocześnie w trzech miejscowościach. W imprezie brały udział samorządy z całego województwa, koła gospodyń wiejskich, grupy działania oraz instytucje publiczne. Kultywując tradycję, również i w tym roku Gmina Przedbórz wraz ze Środowiskowym Domem Samopomocy w Gaju zapraszała odwiedzających stoiska do korzystania z atrakcji turystycznych Gminy Przedbórz. Odwiedzający stoiska mieli możliwość skosztowania naszej potrawy regionalnej- kugla. Dużym zainteresowaniem cieszyła się wystawa rękodzieła wykonanego przez podopiecznych Środowiskowego Domu Samopomocy w Gaju, na której zobaczyć można było m.in. Ozdobne dywaniki, kartki okolicznościowe oraz inne formy prac plastycznych.
Stoisko zaprezentowane przez Gminę Przedbórz wraz Środowiskowym Domem Samopomocy w Gaju odwiedził Wicemarszałek Województwa Łódzkiego, Pan Grzegorz Wojciechowski.

Zapraszamy na weekend

przedborz1 orig

przedborz2 orig

Linki

bip

sms on

sms off

fundusz

biznes

ryby

kapital

ldk

z wami zmieniamy łódzkie

„Doposażenie budynku Ochotniczej Straży Pożarnej w miejscowości Zuzowy w gminie Przedbórz”

z wami zmieniamy łódzkie

„Doposażenie terenu przy budynku zaadaptowanym na pomieszczenia służące do wypoczynku i rekreacji w miejscowości Nosalewice w gminie Przedbórz”

z wami zmieniamy łódzkie

„Doposażenie placu zabaw dla dzieci i młodzieży na terenie Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w miejscowości Góry Mokre”

kalejdoskop

PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych

 

 

Serwis używa plików cookies.

Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na ich używanie, według ustawień przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Czytaj więcej…

Rozumiem